.

Masyw Ślęży

Panorama o 4.50 nad ranem. Wieża na Kalenicy, Góry Sowie

Zobacz świat o wschodzie słońca patrząc z wieży na Kalenicy w Górach Sowich. Widok: szczyt Wielkiej Sowy, Słonecznej – Świdnica – Dolina Kamionkowska – Wzgórza Kiełczyńskie – Masyw Ślęży – Dzierżoniów, Bielawa – Wzgórza Bielawskie.

Ławka z zielonego wzgórza – konsumpcja widoków bez ograniczeń

O górach które są i jednocześnie ich nie ma. Co wspólnego z Luftwaffe ma bielawska góra na którą zapraszamy? Panoramy spod Gór Sowich i nocne widoki z wieży na Wielkiej Sowie za sprawą wydarzenia „Urodziny wieży widokowej na Wielkiej Sowie”. Widoczki i muzyka, +10 min. do wieczornego relaksu na dużym ekranie.

Oświetlony świdnicki Rynek, widoczny ratusz i nowa wieża ratusza

Miejsca 360. Wizyta na ratuszowej wieży, widoki na miasto i okoliczne góry oraz oczekiwanie na zachód słońca. Wieczorny klimat oświetlonego ratusza i kamienic świdnickiego Rynku. Pięknie prezentujący się budynek dworca kolejowego z jego iluminacją.

Wieża Bismarcka i zachód słońca na Jańskiej Górze

Najlepsze miejsce na panoramę Gór Sowich i Ślęży o zachodzie słońca. Dodatkowo ciekawy pałac w Sokolnikach, widok na pałac w Piotrówku oraz najstarsza wieża Bismarcka na Jańskiej Górze. Lubisz zdjęcia, wyprawy z plecakiem, sięgnąć wyobraźnią do lat świetności odwiedzanych miejsc? Wędrówka piesza na którą zapraszamy.